^Powrót na górę

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim

Slide 5 Slide 1 Slide 3

Patron Ośrodka


Irena Sendlerowa
Uchwała Rady Powiatu...

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
im. Ireny Sendlerowej
w Nowym Dworze Gdańskim

ul. Warszawska 52
82-100 Nowy Dwór Gdański
woj. pomorskie

GPS: 54.20780 N 19.13524 E

  tel. (55) 247 23 21
  fax: (55) 247 23 21
www.soswndg.pl
www.bip.soswndg.pl

Wolne lektury

Wolne lektury

Edukacyjny język obiektowy

E-podręczniki

Kynoterapia

Sentencje łacińskie

Żuławski Ośrodek Kultury

Archiwum artykułów

Statystyki

stat4u

Po raz ósmy członkowie zespołu „Melodia” reprezentowali naszą szkołę podczas Festiwalu Piosenki w Gdyni. 22.05.2018 r. Uczestniczyliśmy w jubileuszowym X Wojewódzkim Festiwalu Piosenki „Śpiewaj z Nami”. Za każdym razem nasi soliści zajmowali najwyższe

miejsca.

I tym razem nie było inaczej. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Kamila Karaban zdobyła „Uśmiechniętą nutkę” i zajęła I miejsce piosenką „Czas nie będzie czekał” z repertuaru zespołu Varius Manx. Patryka  Graffa wyróżniono za bardzo dobre wykonanie utworu

„Powiedz, stary, gdzieś ty był” Czerwonych Gitar. Gościem specjalnym Festiwalu była Magda Bukowska, która już wcześniej zapowiedziała, że nie będzie brała udziału w konkursach piosenki jako uczestnik. W porozumieniu z organizatorem, Panią Lidią Pultyn, Magda jak gość specjalny Festiwalu zaprezentowała następujące utwory: „Eternal flame” zespołu The Bangals, „Ten sen” Varius Manx, „Brzydcy” Grażyny Łobaszewskiej i „List do matki” Violetty Villas. W  związku z tym, że Kamila kończy naukę w naszej szkole, dziękujemy  jej za ośmioletni udział w pracy zespołu muzycznego „Melodia” i reprezentowanie placówki podczas uroczystości szkolnych, na forum powiatu, województwa i kraju.


Copyright © 2003 - 2019 SOSW im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim | wdrożenie dunaj22