^Powrót na górę

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim

Slide 5 Slide 1 Slide 3

Patron Ośrodka


Irena Sendlerowa
Uchwała Rady Powiatu...

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
im. Ireny Sendlerowej
w Nowym Dworze Gdańskim

ul. Warszawska 52
82-100 Nowy Dwór Gdański
woj. pomorskie

GPS: 54.20780 N 19.13524 E

  tel. (55) 247 23 21
  fax: (55) 247 23 21
www.soswndg.pl
www.bip.soswndg.pl

Wolne lektury

Wolne lektury

Edukacyjny język obiektowy

E-podręczniki

Kynoterapia

Sentencje łacińskie

Żuławski Ośrodek Kultury

Archiwum artykułów

Statystyki

stat4u

W dniu 23.05.2018 uczniowie naszej szkoły pojechali na całodniową wycieczkę do Władysławowa. Główną atrakcją była wizyta w "Ocean Park". W "Ocean Parku" nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1 w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. 20 hektarów pełnych atrakcji; wodospad, żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki , ogniska i wiele innych! Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, "Ocean Park" oferuje niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu

zabaw w województwie pomorskim. Dodatkowo, tylko tu, każdy może porozmawiać z „wygadanym wielorybkiem” – Pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają! Ocean Park to mnóstwo niesamowitej zabawy w jednym miejscu.

Odwiedziliśmy również aleję gwiazd sportu gdzie co roku, podczas kolejnych edycji odsłonięte zostają mosiężne gwiazdy – upamiętniające sylwetki uznanych sportowców. Znajdują się tam gwiazdy takich znanych osób jak m.in.: Feliksa Stamma, Kazimierza Deyny, Waldemara Legienia, Roberta Korzeniowskiego, Ireny Szewińskiej, Huberta Wagnera, Ryszarda Szurkowskiego, Leszka Drogosza, Jerzego Kuleja, Jacka Wszoła, Dariusza Michalczewskiego, Sylwii Gruchała, czy Michela Platiniego. W drodze powrotnej zajechaliśmy jeszcze do Jastrzębiej Góry gdzie podziwialiśmy zapierający dech w piersiach widok na Bałtyk z wysokiego klifu a w czasie jazdy mogliśmy zobaczyć Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie i dwie latarnie morskie w Rozewiu. Pełni wrażeń w godzinach wieczornych wróciliśmy do domu.


Copyright © 2003 - 2019 SOSW im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim | wdrożenie dunaj22