^Powrót na górę

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim

Slide 6 Slide 5 Slide 1 Slide 3

Informacje dla osób niesłyszących

Patron Ośrodka


Irena Sendlerowa
Uchwała Rady Powiatu...

Kontakt

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy
im. Ireny Sendlerowej
w Nowym Dworze Gdańskim

ul. Warszawska 52
82-100 Nowy Dwór Gdański
woj. pomorskie

GPS: 54.20780 N 19.13524 E
  tel. (55) 247 23 21
  fax: (55) 247 23 21

Wolne lektury

Wolne lektury

E-podręczniki

Klub Szkół Unicef

Kynoterapia

Kynoterapia - pies terapeutyczny

Żuławski Ośrodek Kultury

Archiwum artykułów

Statystyki

stat4u

W I półroczu roku szkolnego 2014/2015 nasi uczniowie wzięli udział w konkursach plastycznych różnych szczebli, w których otrzymali nagrody i wyróżnienia.

W październiku 2014 r. rozstrzygnięty został powiatowy konkurs plastyczny na wykonanie prac z materiałów recyklingowych. Uroczysta inauguracja odbyła się w Żuławskim Parku Historycznym. Praca członków jury była bardzo trudna, gdyż musieli nagrodzić i wyróżnić najlepsze i najciekawsze prace spośród bardzo wielu pięknych i pomysłowych. W tym konkursie wyróżnienie otrzymał Maks Molenda, a wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe podziękowania. W ramach tej imprezy nasi uczniowie wzięli również udział w warsztatach ekologicznych przeprowadzonych przez pracowników Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”.

W grudniu 2014 r. uczniowie z różnych klas uczestniczyli w Wojewódzkim Integracyjnym Konkursie plastycznym pt: ANIOŁY organizowanym przez SOSW nr 2 w Gdańsku. Karol Czechowski i Łukasz Przydatek zdobyli główne nagrody, a Aneta Dąbek i Michał Trociński wyróżnienia. Z tej okazji organizatorzy konkursu wydali kalendarz na 2015 rok ze zdjęciami prac laureatów, wśród których znalazły się dwie prace naszych uczniów.

Po uroczystym wręczeniu nagród udaliśmy się na krótki spacer po Starym Mieście oraz odwiedziliśmy galerię handlową. Wszędzie panowała przedświąteczna atmosfera. Należy również wspomnieć, że nasi uczniowie Magda Bukowska i Kamil Chomacki zaznaczyli swoją obecność w tworzeniu makiety Nowego Dworu Gdańskiego w ramach projektu przeprowadzonego przez Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gd. Wykonali ceramiczne figurki przedstawiające miniaturki zabytków i elementów krajobrazu naszego regionu.

Laureatom gratulujemy nagród i wyróżnień. Zachęcamy wszystkich uczniów do brania udziału w konkursach plastycznych, które będą ogłoszone.
Zapraszamy do galerii zdjęć.


Copyright © 2003 - 2023 SOSW im. Ireny Sendlerowej w Nowym Dworze Gdańskim | wdrożenie dunaj22